Oficiální stránky kapely Sailentea - Kontakty
Úvod Kapela Diskografie Audiografie Fotogalerie Kontakty

Kontakty

Novinky

Kontakt na kapelu

Email: info@sailentea.com

Telefon:+420 603 482 069

Facebook:http://www.facebook.com/pages/Sailentea/109630779067841?ref=ts

Kontaktní formulář

Budete-li mít jakýkoliv dotaz, připomínku, prosbu, názor, či snad potřebu komukoli z nás něco sdělit, můžete nás kontaktovat pomocí tohoto formuláře.

Email:

Text:

Kontrola na robotůtka: 7+9=

vzkaz na zeď

Pokud chcete zůstat v anonymitě a přesto touha vyjádřiti se je silnější nežli Vy.

Kontrola na robotůtka: 7+9=

08. listopadu 2006
No fuj ty vole
17. března 2005
Máte děsný pauzy,to se nedá.Upadnete v prach a zapomění.Moc nevymýšlejte a raději hrajte-nebo voco vám jde? Ta co by se šla na koncert.
  26. března 2005

  Ano máš naprostou pravdu, máme děsný pauzy, ale taky děsný lítání kolem toho čemu se říká Sailentea. Pravě teď máme spousty starostí s tím jak naší komplikovanou technicky náročnou aparaturu, tedy hraní s PC, udělat tak, abychom byli schopni kdykoli vzít pár krabiček a v hodině vystoupit bez jakýchkoliv problémů na jakémkoli místě. V souběhu s tímto řešíme i nově vzniklý problém a to shánění zkušebny, kde by jsme mohli začít cvičit s živým bubeníkem. Do toho se připravujeme, a to Tě jistě potěší, na koncert, který by se měl konat někdy v květnu. Kde a kdy to bude, je naším dalším problémem, který teď řešíme. Když si k tomu přidáš ještě pár osobních problémů, je Ti asi jasné, že půl roku uteče jako voda a Ty se jen divíš kam se všechen ten čas poděl. Nejsme Lunetic a jim podobní, abychom si doma v klidu vše nahráli pak to vše pustili z CD a byli hrozně IN.Mix živé a neživé hudby je takový opruz co se týče mixáže, zvláště pak mixujeme-li si výsledný zvuk sami bez zvukaře, neboť nikdo nebyl schopen podchytit, kdo, kde, co hraje. A není se čemu divit, museli bychom mít vlastního a kdo to bude pro tebe zadarmo dělat. Vím, tohle všechno Tebe jako posluchačku asi moc nezajímá, ale chtěl jsem Ti jen nastínit celou situaci toho co se děje a proč je to vše tak dlouhé. Až to všechno dáme do kupy, a já doufám, že to už dlouho trvat nebude, pak to snad bude lepší. D.

24. listopadu 2004
Jste opravdu dobří!
  25. listopadu 2004

  Děkujeme

23. listopadu 2004
Už se nemůžu dočkat dalšího koncertu, doufám že o něm dáte brzy vědět na vašich stránkách "Obdivovatelka dobré hudby"
  25. listopadu 2004

  Určitě dáme vědět včas. Kdy to ale bude, Ti teď nedokážu prozradit. Nehrajeme často, protože se snažíme přinést na každém koncertě vždy něco nového. Doufám jen, že až ta chvíle přijde, naplní se i má slova, a Ty a ostatní budete mít snad důvod se na co těšit.

13. listopadu 2004
Musím uznat že poslední koncert v Kafárně na kus řeči byl opravdu vydařený ! Díky moc za super večer při Vaší hudbě!!! "Obdivovatelka dobré hudby"
  19. listopadu 2004

  Děkujeme za kladnou kritiku. Jsme rádi, že ses přišla na nás podívat, a že se Ti náš koncert líbil.

15. října 2004
Milý TK, nechal si svou nebohou duši zmámit pouhým klamem. Každé ze stránek Sailentea tvoří někdo jiný.
15. října 2004
Je to šalba či klam? Leč zdá se mi, jako by oboje stránky Sailentea dělala jedna a táž osoba - schizofrenik A a B. TK
10. října 2004
serem na vás...
  16. října 2004

  Tak to nás opravdu moc mrzí.

22. srpna 2004
No muj predchozi prispevek nemusel byt pochopen spravne. Boli me zub a jsem jiz temer v deliriu. Co jsem tim chtel rict je, ze se mi tyto stranky moc libi a jsem rad, ze je Dan udelal a ze trpi nejen moji polopiratskou snahu podkopat celkove vyzneni jeho tvorby, ale celkem v klidu snasi i me neomalene najezdy a hrube pripominky... za coz mu patri muj obdiv. (ten druhý)
22. srpna 2004
Musím zůstat anonymní, protože už mi jsou na stopě. Ale ještě než mě dostanou, musím všem říct, že tyhle stránky jsou moc hezký! Jistě, někdo třeba nemusí chápat, proč některé stránky používají to písmo a některé zas ono (míru čitelnosti laskavě pomiňme), ale proboha, probuďme se! Musíme snad vše vidět jen černobíle? Ó nikoli, jsou i jiné barvy. Proč by vše nemohlo být třeba tyrkysové a bílé. Někteří stále nechápou, ale Dan, on už ví. On prozřel a proto neváhal a zplodil toto dílo, své stránky, aby vůkol šířil všeobecný strach a paniku... tedy pardon - na své zmatené mysli jsem pochopitelně neměl nic jiného než jen všeobecné moudro a libé pocity. Vždyť klid, jas a vyrovnanost čiší z této prezentace. Můj dříve zčeřeny pohled se náhle rozjasnil, zklidnil a zjihl. Dokonce i oněch 10 prášků proti bolesti zubů zabralo a já se mohu v klidu soustředit na pondělní návštěvu zubaře a na blaho, které ke mě zkrze můj dosluhující monitor proudí (ach ano, na monitor stačilo pouze ze strany jemně klepnout kolejnicí již je vše hnědobéžové jak má být). Jsem tu, na stránce Kontakty a hluboce se zamýšlím nad pocity, které mě jímají při návštěvě tohoto celonárodního IT klenotu. Z obrazovky na mě bohulibě zhlížejí 3 hlavní protagonisté onoho absurdního seskupení. Mému lehce zdrogovanému mozku však náhle Lukášův pohled připadá jemně výsměšný, z Danova upřeného pohledu lze několika málo očními čípky z mé téměř už zrohovatělé sítnice nejasně postřehnout počínající (nebo dohasínající?) náznaky lehkého tak tady to máte výrazu. A ten vpravo? Jeho svrchovaný pohled jako by se mi snažil říct: Opravdu by sem místo mě nešlo dát cenzored? Ale k věci již, mí milí bližní. Stránky www.sailentea.com lze chápat jako plnohodnotné zdokumentování existence kapely Sailentea, viděné z jiné perspektivy; z pohledu, který je poněkud odlišný než suchý, střídmý a čistě fukcionální styl stránek www.sailentea.cz, který je mé osobě, jak již jistě všichni chápete, mnohem bližší. Žádná z těchto prezentací však ta správná a naopak, oboje jsou ty pravé. Jde prostě o dva rozdílné pohledy, postoje... názory tak jiné a přeci stejné. Konec konců, o tom asi Sailentea je, o směsi různých názorů, hudebních proudů a změn. O tom, že nekdy se dohodnout lze (hudba) a někdy prostě ne (stránky). Jenže život není jednoduchý. A pokud jste tedy zavítali na jedny z našich stránek a nemůžete hnusem ani o coul dál, neváhejte, z klidem hrocha překročte uhnilé torzo svého zetlého těla, překliknutím na druhou prezentaci se dostaňte do jiného, snad již správného vesmíru s vědomím, že jste vlastně stále na té samé adrese, a za zvuku našich ukázek, s očima louskajíc Danovy leckdy syrové texty a s lechkým tikem v nose si mumlejte pod vousy, jací jsou to v té kapele divní patroni. (ten druhý)
  24. srpna 2004

  Děkuji ti za velmi působivou kritiku těchto stránek a máš pravdu, že každý může zvolit svuj způsob jakým bude informován. Může si zkrátka vybrat jaká prezentace mu je bližší a jaká ne a podle toho zvolit, kam se bude vracet. Každý z nás se na svět dívá jinak, jinak vnímá a cítí a je tedy na každém co si vybere -:)

Strážce
Album
2018
150 Kč


Video

Nainstalujte si flash player
Ukázky

Nainstalujte si flash player
Sailentea na Facebooku