Novinky

Novinky

sign23. května 2022
Děkujeme za krásnou společnou oslavu našeho 30. výročí a že jste spolu s námi u toho byli. Ku jeho příležitosti jsme zveřejnili nové videoklipy, které najdete v sekci media, nebo na našem youtube kanálu.
sign20. srpna 2021
Děkujeme Všem moc za podporu a lajky, které jste nám dávali, abychom se mohli zúčastnit jako předkapela Čechomoru. Nakonec to nevyšlo, ale nevadí, mnohem důležitější je pro nás vaše podpora :) Ještě jednou moc děkujeme :)
sign18. června 2021
Přátelé, účastníme se soutěže o předkapelu na turné Čechomor 33 radostí života. Pokud nás budete chtít podpořit dejte nám like na stránce https://www.youtube.com/watch?v=hSuFoA98NAc . Všem Vám moc děkujeme ... více zde
sign12. června 2018
Děkujeme Vám všem co jste přišli na krest našeho CD a podpořili nás. Večer se opravdu vydařil. Ještě jednou děkujeme. :0)
sign01. ledna 2017
Chtěli bychom Vám všem moc poděkovat za podporu v hlasování o nejlepší klip v soutěži FEST KLIP 2016. Díky Vám jsme získali první cenu diváckého hlasování. Vaší podpory si moc vážíme a těšíme se na další úspěchy, kterých jsme byli schopni hlavně díky Vaší podpoře. Zároveň přejeme vše nej v Novém roce, ať se Vám daří a slavíte samé úspěchy.
sign19. října 2016
Přátelé, v těchto dnech se účastníme s naším videoklipem soutěže FEST KLIP, neboli festivalu amatérských hudebních videoklipů, kde nám podobní blázni, stejně jako my vlastními silami natočili svůj videoklip a soutěží o přízeň diváků. Pokud by se Vám nějaký z nich líbil, můžete mu dát svůj hlas.Soutěž trvá od 15.10.2016 a končí 17.11.2016. Některé klipy jsou opravdu povedené. Ať se vám líbí ... více zde
sign11. března 2016
Přátelé, v současné době hledáme novou bubenici-ka za Páju, která se teď intenzivně věnuje rodinnému životu. Pokud byste o někom věděli, nebo pokud je to to pravé právě pro tebe neváhej-te a kontaktujte nás. Budeme se těšit na případnou spolupráci
sign29. ledna 2016
V létě 2015 jsme se pustili do nahrávání našeho prvního videoklipu. Příprava byla veliká a průběh opravdu veselý i když velmi náročný. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří se na nahrávání podíleli, především Matylda Štancelová, Jana Lejčková, Marcelka Vodičková, Jana Gerneschová, Karla Sluková, Jan Jirásek a mnoho našich dalších kamarádů, kteří propůjčili rekvizity apod.
sign06. prosince 2013
Do sekce videa jsme přidali záznam z křestu CD pro ty, kteří se nemohli zúčastnit, i pro ty, co si rádi na tento večer zavzpomínají
sign01. prosince 2013
Pondělní křest našeho nového CD s názvem Hledám se vydařil. Kromě písniček, které můžete najít na desce, jsme zahráli i další nové skladby, u kterých nás doprovodili hosté tohoto večera houslistka Kája Sluková a flétnistka Janička Gerneschová. Kmotrem CD byl režisér, reportér a herec v jedné osobě Vlado Štancel. Večer byl protkán nejen hudební, ale i soutěžní atmosférou. Fotodokumentaci ze soutěže volnočasových aktivit s výherci a členy kapely budeme na našich stránkách postupně zveřejňovat, jakmile se uskuteční. Chceme našim hostům i Vám všem ještě jednou poděkovat za vaší podporu, za to, že jste byli spolu s námi u toho, za skvělou atmosféru a budeme se těšit na další společnou akci.
sign05. června 2012
Díky,díky, díky, díky.....všem za opravdu krásný večer. Byli jste skvělí, úžasní ba co víc bobastičtí. Těšíme se opět na další koncertík spolu s Vámi. Viva musica.:))
sign02. března 2010
Chtěli bychom poděkovat Všem, kteří se přišli podívat na náš včerejší koncert do Kainu. Atmosféra byla super a to i přes veškeré problémy, které se celým večerem nesly. Od nefunkčního zesilovače přes roztodivné zvuky linoucí se z kláves a mé prasklé struně na kytaře. Díky statečné záchraně kytaristy z CV3 jsme koncert, sice trochu zkrácený, ale i tak myslím že vyvedený, zdárně dohráli. Ještě jednou tedy děkujeme všem Vám i kapele CV3 za skvělý večer a těšíme se na další koncert.
sign08. března 2009
Koncert v klubu XT3 dopadl dobře. Dá se říci, že celý den jsme slavili samé úspěchy. Dopoledne jsme zkolaudovali zkušebnu, na které jsme pracovali přes tři roky, večer odehráli koncert a na konec to pořádně oslavili-ani dort nechyběl. Ještě jednou bych rád poděkoval místnímu zvukaři za skvělou práci, kapele CV3 za super muziku a Vám všem ostatním za to, že jste se na nás přišli podívat. Ve fotogalerii naleznete nové fotografie z koncertu, jako vzpomínku na atmosféru večera.
sign20. ledna 2009
Trochu jsme upravili vzhled našich stránek. Stary kabát nová forma, snad se bude líbit.
sign09. ledna 2009
Tak jsme opět vkročili do dalšího roku a tak nějak zmateni a omráčeni tím kam se tak rychle poděl ten předchozí, jsme si říkali, co že by měl ten letošní rok tedy přinést. Hned v začátku roku zkolaudujeme snad už tu naší zkušebnu a jako oslavu pro Vás uspořádáme koncert, bud už sami a nebo s nějakou kapelkou, ať je nač se koukat. No a v létě se vrhneme do natáčení cédéčka , na které se budete moci těšit k podzimku tohoto roku. Pokud vše vyjde jak si přejeme tak se budeme těšit na další shledání v tomto sakra krizovém roce:))
sign05. června 2008
Koncert dopadl myslím si dobře a nezbývá, než se těšit na další. Nyní je před námi jedna zahradní slavnost, kde si střihneme opět takovou lite verzi Sailentei a na další pořádný koncert se můžete těšit někdy na podzim tohoto roku a to po návratu naší H.D.L. (Hard Drum Lady) z dalekých cest.:))
sign02. ledna 2008
Vše krásné do Nového roku, ať se nám všem daří. Jako první novinku v tomto roce jsme konečně přidali fotky z Kafárna festu, které vytvořil šikovný profi-fotograf Jiří Schwertner
sign04. listopadu 2007
Naše premiéra, v podobě nového složení kapely dopadla nad očekávání dobře. Atmosféra oslavy byla skvělá a ještě jednou bych rád poděkoval všem, kteří přišli a přispěli tak svou přítomností k příjemným chvilkám jednoho podzimního večera.
sign21. října 2007
No vypada to trochu divně, ale po více než roce přidávám další novinku a to tu, že během uplynulého roku vystřídala Jindru Vášovou, která se těší ze své nové ratolesti, nová bubenice Pavla Hejduková se kterou budeme mít premieru zítra v Kafárně na kus řeči na Vinohradech
sign30. září 2006
Trochu mi to trvalo, ale konečně je k dispozici profil naší nové spoluhráčky Jindry Vášové
sign21. srpna 2006
Asi nejžhavější a nejpodstatnější novinkou uplynulých dní, je příchod nového člena naší kapely. Je to krásná a šikovná bubenice Jindra Vášová, která nám pomůže odpoutati se od naší závislosti na PC a dá naší hudbě novou živější tvář. Info o její osobě přineseme v nejbližších dnech. P.S. V galerii přibyly nové ukázky
sign19. srpna 2006
Ve fotogalerii byly doplněny fotografie s podzimního koncertu na Klamovce
sign12. ledna 2006
Pro všechny tuláky, tulačky, surfaře, surfařky a mnohé další, kteří se náhodou, omylem, či snad cíleně zatoulali sem na tyto stránky, jsme připravili možnost ohodnotit naše písničky, které najdete v Galerii v sekci „Hudební ukázky“. Známkování je jednoduché, jako ve škole. Tak jestli to bude jako moje žákovská na základce tak potěš koště. :))
sign11. ledna 2006
Ve fotogalerii přibyly další fotografie, tentokrát s jarního koncertu na Klamovce
sign19. listopadu 2005
Vzhledem k jakémusi neznámému informačnímu šumu v komunikaci mezi námi a pořadatelem festivalu MOTO-FEST 2005, se nakonec nezúčastníme a naše vystoupení se tím ruší. Děkujeme za pochopení.
sign19. září 2005
… Tak máme konečně trochu volno. Ještě není vše udělaný jak jsme si původně představovali, jsme teprve asi tak v polovině. Dochází nám zásoby dobrého humoru a naše trpělivost už mockráte přesáhla svých konců. Ale nevzdáváme se, bojujeme s každým kamenem na naší cestě. Ale teď k věci Braune. Sejdeme se všichni společně 9. listopadu na Klamovce a kdyby to náhodou někdo s party nestíhal, tak ať se kouká ukázat 25. v Motoráji. Jasný?!! Jo a co mladej Bill? Doufám, že se tam taky ukáže…
sign18. srpna 2005
Omlouváme se všem za další naše dlouhé odmlčení. Odložili jsme nástroje hudební a na místo nich si vzali dláta, kladiva a pily. Konečně jsme totiž získali prostor pro zkušebnu. Zatím je to tedy ruina, ale pracujeme na tom, abychom mohli co nejdříve začít cvičit a opět koncertovat. Nyní máme všichni plné ruce prachu, barev a práce tu noru plnou smetí, pavučin a chcíplých krys zrenovovat. :0)
sign21. května 2005
Jak jsem slíbil, tak plním svůj slib a prozrazuji tolik utajovaný termín 21. května, tedy v sobotu od 20 hod. v pražském klubíku Klamovka. Budeme Vám hrát společně s kapelkou Sweeper a tak se je tedy na co těšit.
sign27. března 2005
Protože se šíří panická hrůza z toho, jestli ještě vůbec existujeme, když veškeré naše projevy skončili Prosincem roku 2004, chtěl bych tímto uklidnit a hlavně ujistit Vás všechny, že jsme tu a ještě nějaký ten čas tu budeme. Připravují se “velké” věci, tedy hlavně pro nás, které by nás měly posunout o další krok kupředu. Nevím jak dlouho bude ještě trvat toto nezbytné testování, abychom se mohli odrazit od břehu a konečně už vyplout s naší lodí na širý oceán. Zachovejte nám tedy i přesto svou věrnost a přetrpte naše častá odmlčení. Odměnou za toto nekonečné čekání Vám bude večer jednoho májového dne, který Vám již brzy prozradím.:0)
sign24. prosince 2004
Přejeme Všem krásné prožití Vánočních svátků :o)
sign22. prosince 2004
Nyní se můžete podívat na další fotografie z Vánočního večírku, který se konal 9.12. v Baráčnické rychtě.
sign21. prosince 2004
Právě byly přidány nové fotografie z Kafárny na kus Řeči.
sign13. prosince 2004
Ve čtvrtek 9. prosince jsme vystoupili na soukromém Vánočním večírku v Baráčnické Rychtě na Praze 1, kde nás mohli spatřit jen někteří z Vás. Fotografie z předchozího a tohoto vystoupení stále ještě připravujeme, neboť jsme upadli do Vánoční hysterie a času nám už příliš nezbývá.
sign15. listopadu 2004
V úterý 9. listopadu jsme opět vystoupili ve Vinohradské Kafárně na kus řeči. Přes všechny technické problémy, které nás před jeho zahájením provázely, se nám koncert nakonec povedl a dá se říci, že jsme slavili další náš malý, ne však pro nás nevýznamný, úspěch.
sign17. října 2004
V sekci hudebních ukázkek můžete najít několik nových přírůstků, které Vám přiblíží naši tvorbu.
sign15. října 2004
Tuto neděli Slintomas zaútočil na jeden z hyperlinků odkazujících se na naše stránky. Ač se snažil zmásti celou naší veřejnost uveřejněním údajně své fotografie na tomto linku, byla odhalena jeho pravá totožnost. Aby zachránil alespoň trochu ze své cti, na stránce po odhalení zveřejnil článek o osudu "ubohého detektiva D.K.F." a dokázal nám tím, že je fakt borec!!!!
sign02. října 2004
Po dlouhých dohadech kdy, kde a jak, jsme se rozhodli uspořádat koncert tradičně v příjemném prostředí Kafárny na kus Řeči
sign20. srpna 2004
Pomalu se připravujeme na další koncert, který by se měl konat někdy na podzim tohoto roku.
sign19. srpna 2004
Po dlouhých měsících, kdy mi nezbývalo pro tvorbu stránek moc času, jsou tyto konečně hotové. Doufám, že se Vám budou líbit.
sign18. května 2004
Sailentea kupuje doménu sailentea.com, na které bude v budoucnu umístěna Danova oficiální prezentace, na které se pomalu začíná pracovat.
sign22. dubna 2004
Po úspěšném koncertě v Káfárně na kus řeči jsme se rozhodli začít pracovat na naší první demonahrávce.
sign21. dubna 2004
V pořadí druhé vystoupení kapely Sailentea v Kafárně na kus reči na Vinohradech, tentokrát společně s rockovou kapelou Hardbeat Rockers
sign12. dubna 2004
Sailentea zakupuje doménu sailentea.cz a umisťuje na ni Petrovu verzi oficiálních stránek.
sign19. ledna 2004
Tuto sobotu jsem byl spolu s divadelně-tanečním historickým souborem Aldebaran v Kolíně. Zde jsme sehráli scénku Sacrifice.
sign15. ledna 2004
Tento týden se konal v rámci Free Mondey's v pražském klubu Roxy koncert spojený s módní přehlídkou a vystoupením historického souboru Aldebaran. Jak celý koncert a věci s ním spojené probíhaly, Vám popíše jeden z protagonistů kapely. Stojí to za to !!!
sign21. prosince 2003
Sailentea chystá další své vystoupení. Tentokrát však v trochu neobvyklém duchu. Pro posluchače je připravena nejen hudební show, ale také módní přehlídka pořádaná mladými perspektivními návrhářkami.
sign07. prosince 2003
Naše kapela se zúčastnila rockového mini-festiválku v Kafárně na kus řeči. Vystoupili jsme společně s kapelami Nahoře pes, Toy, Four Roses, Hardbeat Rockers a dalšími.
sign06. června 2003
Po osmi letech opět vystoupila skupina Sailentea na koncertu pořádaném pro své přátele a známé. Jak to vše dopadlo?
Strážce Strážce
Album
2018
150 Kč


Koupit
Media
Fotka
2020-07-Jizak
Fotka
2020-07-Jizak
Fotka
2020-07-Jizak
Fotka
2020-06-Kain
Fotka
2019-06-Kain
Fotka
2018-12-Kain
Fotka
2018-12-Kain
Fotka
2018-12-Kain
Fotka
2017-08-Kounov
Fotka
2017-05-Kain
Fotka
2017-05-Kain
Fotka
2017-05-Kain
Fotka
2017-05-Kain
Fotka
2017-05-Kain
Fotka
2017-05-Kain
Fotka
2017-05-Kain
Fotka
2017-05-Kain
Fotka
2014-11-Kain
Fotka
2014-11-Kain
Fotka
2014-11-Kain
Fotka
2014-11-Kain
Fotka
2012-10-Kain
Fotka
2012-10-Kain
Fotka
2009-02-XT3
Fotka
2009-02-XT3
Fotka
2009-02-XT3
Fotka
2009-02-XT3
Fotka
2009-02-XT3
Fotka
2009-02-XT3
Fotka
2009-02-XT3
Fotka
2009-02-XT3
Fotka
2008-05-Kafarna
Fotka
2007-11-Kafarna
Fotka
2007-11-Kafarna
Fotka
2007-11-Kafarna
Fotka
2007-11-Kafarna
Fotka
2007-11-Kafarna
Fotka
2005-11-Klamovka
Fotka
2004-11-Kafarna
Fotka
2004-04-Kafarna
Fotka
2003-12-Kafarna
X